Atsiliepimai

Dirbant su Linu pavyko atrasti nemažai naujų įžvalgų – tarsi požiūrį iš šalies į savo produkto problematiką, o ypač naudinga buvo Lino  patirtis ieškant strateginių pranašumų – t.y., gryninant produkto pozicionavimą. Sigitas Stasevičius, Ogmios centras direktorius.

Konsultuojuosi pas Liną Šimonį jau ne pirmus metus. Iš pradžių tai atrodė kiek neįprasta, ir reikėjo laiko įvertinti gautą informaciją. Tačiau dabar galiu drąsiai teigti, kad vykdant priimtus strateginius sprendimus nedelsiant, galima pasiekti akivaizdžių rezultatų. Aidas Vaičiulis, Vaičiulis human resources consulting direktorius.

Konsultacijos ir nuolatinė Jūsų pagalba naudinga ne tik dabar, bet ir skatina galvoti apie verslo plėtrą. Gintautas Igaris, Geralda direktorius.

Nepriimame jokių svarbesnių strateginių sprendimų prieš tai nepasikonsultavę su Linu Šimoniu. Aidas Kaubrys, Office Guru direktorius.

Jūsų dėka pastebėjome anksčiau nematytus, bet akivaizdžius įmonės strategijos niuansus. Egidijus Jaglauskas, Rengvita direktorius.

Diena pranoko lūkesčius. Per vieną dieną padarėme tai, ko nebuvome padare per kelis pastaruosius metus. Kartu su Linu surasta strategija ir tikslios instrukcijos lėmė tai, kad sesija tapo esminio veiklos pertvarkymo pradžia. Andrius Pikelis, Saffort direktorius.

Reikėjo pusės metų, kad priprastume vieni prie kitų, kad „apšlifuotume aštrius kampus“. Tik dirbdamas su Linu Šimoniu supratau, kiek įmonei reiškia rinkodara, o dar labiau įsikaliau į galvą, kiek ji svarbi gamybinės įmonės vadovui. Kad tai kasdienis nepaliaujamas darbas, toks pat kaip gamyba, tik daug daug svarbesnis. Šio bendro darbo privalumas – kad galime bet kuriuo metu tartis ir gauti kvalifikuotą konsultaciją. O Lino konsultacijos, marketingo pritaikymas prie įmonės specifikos – tai marketingo  „aukštasis pilotažas“. Valentinas Navikauskas, UAB Tūta valdybos pirmininkas.

Puikią pradžią mūsų įmonės pardavimų strategijos kūrimui davė Linas Šimonio pardavimų didinimo planas. Vaidas Velykis, spaustuvės Druka vykdantysis direktorius.

Gaila, kad per vėlai pradėjome dirbti su Linu Šimoniu. Kol dirbome patys, uždirbome žymiai mažiau, negu būtume uždirbę su jo pagalba. Norime pelnytai pagirti Liną už sugebėjimą įsigilinti ir suvokti įmonės problemas, už tinkamą veiksmų planą bei pateiktą aiškią veiklos strategiją. Lino konsultacijos mūsų įmonei padėjo stiprų pamatą, siekiant įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, paskatino tobulėti tiek asmeniškai, tiek visą įmonę. Darius Igaris, Geralda Decor direktorius.

Konsultacijos metu buvo jautriai įsiklausoma į kiekvieną mano žodį ir stengiamasi kuo profesionaliau įsigilinti į kilusius klausimus bei pateikti tinkamus atsakymus. Tikrai esu patenkinta bendravimo kokybe. Sėkmės Jums tolimesniuose darbuose. Edita Mielienė, Investicijų strategijos valdymas direktorė.

Ši konsultacija puiki, pati didžiausia nauda, kurią gavau – tai suvokimas, kad vadovas neturi dalyvauti pačiame gamybiniame procese, bet privalo rūpintis strateginiais dalykais, kokia yra svarbi pozicionavimo idėja.  Yra du keliai – „išplaukti” į didįjį verslą, vadovaujantis gautais principais arba plaukti pasroviui, tikintis atsitiktinės sėkmės. Giedrė Zulonienė, Ūgė, direktorė.

Labai džiaugiuosi su Jumis susipažinusi ir dar kartą ačiū už šaunų seminarą. Svarbiausia, kad Jūs mokate įkvėpti. Tikėkimės, kad bendradarbiavimas nenutrūks. Natalija Pauliukienė, KTU PI Vadybos mokymo centras.

Norite ir jūs pagerinti savo įmonės padėtį? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime.

Vardas
Pavardė
Pareigos
Įmonė
Veikla, situacijos apibūdinimas
Telefonas
El. paštas